Hasta Takip Otomasyonu

Sağlık sektöründe hasta ile randevu sistemi arasındaki bağlantıyı kolay bir şekilde sunmaktadır. Bulut tabanlı yönetim sayesinde Sağlık Bakanlığı onaylı e-Nabız sistemine bilgiler kolay bir şekilde aktarılmaktadır. Kolay kullanıcı arayüzü ile hasta takip otomasyonu Online Hipokrat sayesinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Hasta Takip Otomasyonu Nedir?

Klinik ve hastanelerde hastaların sağlık durumunu ve randevu takibini Online Hipokrat ile kolaylaştırıyoruz. Aynı panel üzerinde farklı kullanıcılar oluşturarak hem masaüstü hem de mobil ile istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca randevu takip sistemi ile muayene öncesi kayıt oluşturup, hasta muayeneye geldiği zaman bilgileri doldurmanız mümkündür.

Hasta Takip Otomasyonu

Online Hipokrat muayene bilgi yöntemi sistemi; yanlış doldurulan bilgileri e-Nabız’a girmeniz durumunda yanlış girilen bilgileri düzenleyip tekrardan entegrasyon sağlamanıza da olanak sunmaktadır.

Hastalarınızın medikal takip sürelerini incelemenizin yanı sıra raporlama sistemi sayesinde bilgileri tek bir listede toplamanız hasta takip otomasyonu aracılığıyla mümkündür. Bu sayede medikal özgeçmiş ve muayene içeriklerine kolayca erişebilirsiniz.

 

Neden Hasta Takip Otomasyonu?

Tek panel üzerinden farklı kullanıcılara birçok işlem sunan özel yazılım; geliştirilebilir yapısı ile güncel hizmetleri hızlı bir şekilde işleme almaktadır. Muayene öncesinde kişinin güncel sağlık durumunu görüntüleyerek hastaya dair  bilgilerin hatırlanmasında katkı sağlar.

Güncellenen hizmetleri teknik destek ile hizmetinize sunmaktadır. Muayenehane içerisindeki doktor ve hastaların ihtiyacına yönelik olarak yazılımı özelleştirmek mümkündür. Hasta takip otomasyonu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.