Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Profesörü Fahri Erdoğan

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN

1978 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde başladığı meslek hayatına aynı üniversitede uzmanlık eğitimi alıp 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak devam etmiştir.

Asistanlık dönemi süresince; İngiltere’de Bradford Royal Infirmary ve Japonya’da Tokyo Nihon Üniversitesinde ortopedi ve travmatoloji alanında eğitim alarak bilgi ve görgüsünü arttırmıştır.Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim dalında çalışmaktadır.Uzman olduğu 1991 yılından sonra diz ve kalça cerrahisi konusuyla özel olarak ilgilenmiş, bu mevzu ile ilgili Almanya Hannover Tıp Fakültesinde ve Amerika Birleşik Devletleri New York Cornell Üniversitesinde (Hospital for Special Surgery-HSS) diz ve kalça protez cerrahisinin önde gelen adları ile beraber çalışmıştır.1998 senesinde Doçent unvanı alarak aynı üniversitede öğretim üyeliği görevine başlamış ve 2006 senesinde Profesör unvanı almaya hak kazanmıştır.

Özellikle diz ve kalça protezi cerrahisi üzerinde yoğunlaşmış, ülkemizde çok sık görülen doğuştan kalça çıkığına bağlı sakatlıklar üzerinde, femur başı avasküler nekrozu, diz ve kalça kireçlenmeleri ve romatizmal hastalıklar zemininde protez cerrahisi konusunda ileri derece deneyim kazanmıştır. Şu anda Zimmer Biomed ve Smith and Nephew benzer biçimde protez üreticisi olan Amerikan firmalarının kalça ve diz protezi alanında eğitmen ve danışman cerrahı olarak yurtiçi ve yurtdışında eğitim ve çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Rakamlar Yalan Söylemez.Bizi Özel Kılan Nedir?

Prof. Dr. Fahri Erdoğan ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nin kurucu doktoru olarak, deneyimlerini uygulayan Erdoğan, ağırlıkla kalça-diz artroplasti ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

35Yıllık Deneyim
4568MUTLU HASTA
15UZMAN PERSONEL
4568BAŞARILI AMELİYAT

Ekibimiz

Op. Dr. Ayşe Erdoğan
Uzman Doktor
Op. Dr. Ata Can
Uzman Doktor
Prof. Dr. Fahri Erdoğan
Profesör / Yönetici

Hasta Yorumları

Gönül Tanrıdağlı; Ortopedi Alanında En İyisi

Sayın Hocam Fahri Erdoğan 5 hafta evvel kalça protez ameliyatımı yaptı, kendisine minnettarım, şimdiden hayal edemeyeceğim kadar iyi hissediyorum, hem ameliyat hem ardından yapılan tedavi ve sonuç mükemmel, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler…..

Hakan Telli; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Kalça protezi ameliyatı süresince bizimle hep irtibat içerisinde olan ve sorularımıza istisnasız her zaman yanıt veren Fahri Hocamıza teşekkür ediyoruz. Kendisinin bizlere karşı olan tutumunu yürekten takdir ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yücel Kurtoğlu; En İyi Diz Ortopedi Doktoru

Fahri Hocam’a araştırmalarım sonucunda ulaştım. Total protez ameliyatı oldum. Sağ dizimi ameliyat etti Fahri Hocam. Hiçbir sorun yaşamadım. Arkadaşım da aynı ameliyatı her iki dizinden oldu ve şu anda koşu koşuyor. Sağlığıma kavuştum sayesinde. Sosyal hayatıma geri döndüm. Hocam’ı herkese tavsiye ediyorum.

Melahat Degirmenci; Diz Cerrahisinde En İyi Doktor

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim, Dr. Fahri Bey’in sihirli ellerine sağlık, eski ağrılarım aklıma geliyor geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu Allah kimseye yaşatmasın ama derdi sorunu olan herkesin yolunu Dr. Fahri beyin ellerine düşürsün diyorum teşekkürler hocam.

Tülay Agay; Kalça Protezi Doktoru

21 Ekim 2013 tarihinde kalça çıkığı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Fahri Erdoğan’a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

Hasan Fahri; En İyi Diz Doktoru

Diz kireçlenmesi olduğunu öğrendiğimde yıllarca diz protezi ameliyatı olmaktan korktum, ameliyat olmaya çekindim, daha sonra biraz araştırma ile Fahri hoca ile tanıştım, korkumu da yenmeyi başardım ve ameliyatım da çok güzel geçti. Çok teşekkürler.

YorumlarSizden Gelenler